Pelit Antrepo ve Lojistik

Hakkımızda


Pelit Antreo ve Lojistik

Antrepomuz izmit derince , derince gümrük müdürlüğü bölgesinde A Tipi genel Antrepo ve Lojistik depolama hizmeti sunmaktadır.

Serbest dolaşıma girmemiş olan her türlü emtianız yasaların belirlediği kurallara göre en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.

Pelit Antrepo'nun sunduğu hizmetlerden yararlanarak güvenli depolama, liman ve çevre gümrüklerine yakınlığı ile nakliye ve ulaşım maliyetlerini minimum'a indirebilirsiniz.

Pelit Antrepo; Eşyalarınızı hasarsız, güvenli biçimde her türlü riske karşı sigortalı olarak depolamaktadır. Eşyalarınızın özelliğine göre sınıflandırarak, tarafımızca hazırlanan bir depolama sisteminde gümrük işlemleri sonlandırılana kadar depolanır.

Eşyalarınız bizimle daha güvenli, çağdaş tekniğe sahip yangın söndürme düzenenine sahip tesisatımız ve donanım düzeneklerimiz mevcuttur.

Pelit Antrepo, müşterilerimizin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir.

Tesislerimizde gümrüklü ve gümrüksüz alanlar mevcut olup genel amaçlı mallarınız için emniyetli bir şekilde stoklama yapılmaktadır.


 • Derince Limanına 750mt
 • Evyap Limanına 9km
 • Dubai Port Limanına 7km
 • Yılport Limanına 30km uzaklıktadır.

 • Kapasite

  Türü Alan
  Kapalı Antrepo 5.500 m2
  Kapalı Gümrüksüz Depo 1.250 m2
  Gümrüklü Açık Alan 20.000 m2
  Serbest Açık Alan 18.250 m2

  Yardım İster misiniz?

  Her türlü istek/öneri ve şikayetleriniz için lütfen iletişime geçiniz.
  İletişim

  © Pelit Antrepo 2015 - Tüm Hakları Saklıdır.